Febal Casa · Κουζίνα

Origina Telaio Legno

Σύγχρονη σύνθεση Origina Telaio Legno σε telaio grigio ardesia — industrial ατμόσφαιρα.

5 συνθέσεις · 21 φωτογραφίες · Μοντέρνα
Οι συνθέσεις — διαλέξτε μία

Τεχνικά χαρακτηριστικά

Η ξύλινη πόρτα τελάρου δουλεύεται σε μασίφ φράξο ή μασίφ φυσική δρυ πάχους 2,05 cm, γύρω από ταμπλά 0,6 cm με καπλαμά του ίδιου ξύλου, βαμμένο σε ανοιχτό πόρο.

Πόρτα φράξου (Frassino)
Τελάρο μασίφ φράξου 2,05 cm με κεντρικό ταμπλά μοριοσανίδας 0,6 cm με καπλαμά φράξου και στις δύο όψεις, βαμμένο σε λευκό ανοιχτού πόρου· δυνατές και διαστάσεις εκτός τυποποίησης
Πόρτα δρυός (Rovere)
Τελάρο μασίφ φυσικής δρυός 2,05 cm με κεντρικό ταμπλά μοριοσανίδας 0,6 cm με καπλαμά δρυός και στις δύο όψεις, σε βαφή ανοιχτού πόρου
Λακαριστή εκδοχή
Η ίδια γραμμή πόρτας δίνεται και με τελάρο MDF 2,2 cm και κεντρικό ταμπλά ματ λακαρισμένου MDF 0,6 cm
Βιτρίνα
Τελάρο μασίφ φράξου ή δρυός ανοιχτού πόρου 2,05 cm — ή MDF 2,2 cm στη λακαριστή εκδοχή — με αυλάκι που δέχεται σκληρυμένο κρύσταλλο 0,4 mm σε Cannettato διάφανο, Stopsol ή διάφανο φιμέ
Δομοστοιχεία και άνοιγμα
Μόνο σε δομοστοιχεία Std· άνοιγμα με διαμορφωμένο προφίλ γκόλα αλουμινίου, χωρίς χερούλι, σε βάσεις και στήλες

Origina Telaio Legno 01 · Grigio Ardesia

Σύγχρονη σύνθεση Origina Telaio Legno σε telaio grigio ardesia — industrial ατμόσφαιρα.

Febal Casa Origina Telaio Legno 01 · Grigio Ardesia — Γενική άποψη
Γενική άποψη
Febal Casa Origina Telaio Legno 01 · Grigio Ardesia — Νησίδα & Τραπέζι
Νησίδα & Τραπέζι
Febal Casa Origina Telaio Legno 01 · Grigio Ardesia — Υλικά & Φινιρίσματα
Υλικά & Φινιρίσματα
Febal Casa Origina Telaio Legno 01 · Grigio Ardesia — Στήλες & αποθήκευση
Στήλες & αποθήκευση
Febal Casa Origina Telaio Legno 01 · Grigio Ardesia — Νεροχύτης
Νεροχύτης

Origina Telaio Legno 02 · Bianco

Σύγχρονη σύνθεση Origina Telaio Legno σε λευκό telaio shaker.

Febal Casa Origina Telaio Legno 02 · Bianco — Γενική άποψη
Γενική άποψη
Febal Casa Origina Telaio Legno 02 · Bianco — Νησίδα & Τραπέζι
Νησίδα & Τραπέζι
Febal Casa Origina Telaio Legno 02 · Bianco — Στήλες & αποθήκευση
Στήλες & αποθήκευση
Febal Casa Origina Telaio Legno 02 · Bianco — Πάγκος & εστίες
Πάγκος & εστίες

Origina Telaio Legno 03 · Rovere Naturale

Σύγχρονη σύνθεση Origina Telaio Legno σε φυσική δρυ, telaio shaker.

Febal Casa Origina Telaio Legno 03 · Rovere Naturale — Γενική άποψη
Γενική άποψη
Febal Casa Origina Telaio Legno 03 · Rovere Naturale — Τραπεζαρία
Τραπεζαρία
Febal Casa Origina Telaio Legno 03 · Rovere Naturale — Στήλες & αποθήκευση
Στήλες & αποθήκευση
Febal Casa Origina Telaio Legno 03 · Rovere Naturale — Νεροχύτης
Νεροχύτης

Origina Telaio Legno 04 · Bianco

Σύγχρονη σύνθεση Origina Telaio Legno σε λευκό telaio shaker.

Febal Casa Origina Telaio Legno 04 · Bianco — Γενική άποψη
Γενική άποψη
Febal Casa Origina Telaio Legno 04 · Bianco — Τραπεζαρία
Τραπεζαρία
Febal Casa Origina Telaio Legno 04 · Bianco — Γενική άποψη
Γενική άποψη
Febal Casa Origina Telaio Legno 04 · Bianco — Πάγκος & εστίες
Πάγκος & εστίες

Origina Telaio Legno 05 · Blu Notte

Σύγχρονη σύνθεση Origina Telaio Legno σε telaio blu notte.

Febal Casa Origina Telaio Legno 05 · Blu Notte — Γενική άποψη
Γενική άποψη
Febal Casa Origina Telaio Legno 05 · Blu Notte — Νησίδα & Τραπέζι
Νησίδα & Τραπέζι
Febal Casa Origina Telaio Legno 05 · Blu Notte — Στήλες & αποθήκευση
Στήλες & αποθήκευση
Febal Casa Origina Telaio Legno 05 · Blu Notte — Ανοιχτά ράφια
Ανοιχτά ράφια

Άλλα μοντέλα Febal Casa

Υλικά & ΦινιρίσματαΔιαθέσιμο σε όλα τα φινιρίσματα της Febal Casa

Θέλετε να τη δείτε από κοντά;

Το showroom μας στο Νέο Ψυχικό — Λεωφόρος Μεσογείων 267, Αθήνα.

Κλείστε Ραντεβού →